Podpořte nás

Dětský sbor Kajetán je neziskovou organizací, která hospodaří s vyrovnaným rozpočtem. Ten je udržitelný jen díky tomu, že kromě členských příspěvků využíváme i dosažitelné granty. Abychom mohli naši uměleckou činnost udržet na vysoké úrovni, potřebujeme vaši pomoc. Podpořte proto činnost dětského sboru Kajetán!

Jak nás můžete podpořit?

Darujte online

Darujte dle vašich možností bezpečně, rychle a pohodlně online. Vážíme si každého daru. Potvrzení o daru, který si můžete odepsat z daní, vám bude automaticky vystaveno.

 

Sponzorská smlouva

Staňte se stálým partnerem dětského sboru Kajetán a získejte mnoho výhod plynoucích z tohoto partnerství. Například volné vstupenky na akce sboru nebo speciální koncert pouze pro vás. Je zde také možnost spolupráce na projektu, který bude vytvořen přímo na míru sponzorovi sboru.

 

Produktové partnerství

Můžete nás také podpořit poskytnutím produktu, který bude slučitelný s posláním a činností sboru.

GIVT

Podpořte nás, když nakupujete
Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz!
Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů a naše organizace (Goskobela z. s.) vždy dostane příspěvek.

Jak na to:
1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka.

2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit (Goskobela z. s.).

3. Nakupte si, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.

A můžete o této možnosti říci i svým přátelům 🙂
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!